HORARIS AUDITORI EXTERIORL'organització es reserva el dret de modificar la data d'algunes activitats paral·leles.L'hora prevista dels concerts dels artistes principals és aproximada, es prega puntualitat.

  • 12.00h a 15.00h

    15.30h a 16.30h

    16.30h a 18.00h

    18.00h a 19.30h

    20.00h a 22.00h

    22.00h a 24.00h

  • DIVENDRES7 DE SETEMBRE

    12.00h a 15.00h

    VERMUT SALA JAPANDJ STROMBO

    15.30h a 16.30h

    PROVES DE SO

    16.30h a 18.00h

    SESSIÓVIDEOCLIPS

    18.00h a 19.30h

    CHIPPER & THE WAVE(CAMP DE TARRAGONA)

    20.00h a 22.00h

    RËVIVALTHE TRIBUTE TO ABBA(REGNE UNIT)

    22.00h a 24.00h

    DAFT PUNKTRIBUTE(IRLANDA)

  • DISSABTE8 DE SETEMBRE

    12.00h a 15.00h

    VERMUT SALA JAPANMISTER ROMBO

    15.30h a 16.30h

    PROVES DE SO

    16.30h a 18.00h

    SESSIÓVIDEOCLIPS

    18.00h a 19.30h

    SARDINA'S GOLDEN RULE(CAMP DE TARRAGONA)

    20.00h a 22.00h

    THE ORIGINALBEE GEES BAND(ITÀLIA)

    22.00h a 24.00h

    TOTALLY TINATRIBUT A TINA TURNER(REGNE UNIT)

  • DIUMENGE9 DE SETEMBRE

    12.00h a 15.00h

    VERMUT MUSICALPER DETERMINAR

    15.30h a 16.30h

    PROVES DE SO

    16.30h a 18.00h

    SESSIÓVIDEOCLIPS

    18.00h a 19.30h

    RADIO REGGAE(REUS)

    20.00h a 22.00h

    THE BUZZ LOVERSTRIBUT A NIRVANA(ESPANYA)

    22.00h a 24.00h

    MIND2MODETRIBUT A SIMPLE MINDS, U2 & DEPECHE MODE(ALEMANYA)

  • DILLUNS10 DE SETEMBRE

    12.00h a 15.00h

    L'ELECTRO-VERMUT DE REUS

    15.30h a 16.30h

    PROVES DE SO

    16.30h a 18.00h

    SESSIÓVIDEOCLIPS

    18.00h a 19.30h

    FILFERRO(MANRESA)

    20.00h a 22.00h

    DONNA MARIEAS LADY GAGA(REGNE UNIT)

    22.00h a 24.00h

    FOREVER JACKSONTRIBUTE TO MICHAEL JACKSON(REGNE UNIT)

HORARIS RECINTE INTERIORL'organització es reserva el dret de modificar la data d'algunes activitats paral·leles.L'hora prevista dels concerts dels artistes principals és aproximada, es prega puntualitat.

  • 12.30h a 14.00h

    14.00h a 15.00h

    15.00h a 17.00h

  • DISSABTE8 DE SETEMBRE

    12.30h a 14.00h

    EL MAGO DE OZCINEMA MUSICAL

    14.00h a 15.00h

    15.00h a 17.00h

    SETLAB(REUS)

  • DIUMENGE9 DE SETEMBRE

    12.30h a 14.00h

    MOULIN ROUGECINEMA MUSICAL

    15.00h a 17.00h

    PLATOS ROTOS(REUS)